İde Termo Baskı

Kurumsal

Hakkımızda

İde Temsilcilik, Seripress’in Türkiye, Kıbrıs ve Özbekistan tek yetkili satış temsilcisidir. Fransa’da Lyon şehri yakınlarında 1980 yılından beri çevreye duyarlı bir üretim sürdüren Seripress, ISO 9001 standartları çerçevesinde faaliyet gösterirken, Oekotex Class I sertifikasına sahip bir şirkettir. Endüstriyel üretime elverişli teknikler üzerindeki yoğunlaşma, maliyetleri kontrol altında tutmayı, karlı ve sürdürülebilir üretim yapmayı sağlamaktadır.                                                               

Tüm ürünler, Seripress’in laboratuarlarında uzun süreli ve detaylı testlerden geçtikten sonra piyasaya sunulmaktadır. Satış faaliyetleri yirmiye yakın farklı ülkedeki temsilcilikler aracılığıyla yürütülmektedir. AR-GE, firmanın stratejisinde önemli bir yer tutmaktadır. Sürekli eklenen yeni ürünler, geniş teknik çeşitliliği güçlendirmektedir. Seripress, üretimde kullandığı mürekkepleri kendi bünyesinde üreterek, içeriği hakkında tam kontrol sağlarken rekabetçi girdi fiyatlarını da garanti altına almaktadır.

Birim fiyatları kullanılan teknik, adet ve ebat olmak üzere üç kriter belirlemektedir. Minimum adet sınırlandırması söz konusu değildir. Her ürünün sağlıklı şekilde saklanabilmesi amacıyla her ürün nem geçirmez paketlerde, basım kılavuzları ile birlikte sunulmaktadır. Müşterilerimizin talep etmesi halinde yıkama ve basım testleri gerçekleştirilmektİrilirken, tüm gönderilerimiz DHL tarafından müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Genel merkezi Hong Kong’ta bulunan SEC Accessories Limited, dünyanın önde gelen tekstil aksesuarı üreticilerinden biridir. 2012 yılında sonuçlanan anlaşma ile Türkiye Temsilciği’ni İde Temsilcilik yürütmektedir.

Yıllar içinde hızla büyüyen SEC, üretimini Hong Kong ve Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki tesislerinde, uluslararası kalite standartları çerçevesinde sürdürmektedir.

SEC’in dünya çevresindeki satış ağı, hızla büyümeye devam etmektedir. Asya Kıtası’nda Hong Kong, Bangladeş, Endonezya ve Tayland’da satış ofisleri bulunan şirketin Avrupa’daki ofisleri Hollanda, İspanya ve Türkiye’de hizmet vermektedir. Öte yandan, Vietnam ve Amerika Kıtası Satış Ofisi kurulum çalışmaları da devam etmektedir.

SEC Accessories, 5S Sertifikasına sadık üretim gerçekleştirirken, yüksek kaliteyi üretimin her aşamasında garanti altına almak için “Lean Sistemi”ni benimsemektedir. Ürün güvenirlilikleri SEC’in kendi akredite laboratuarlarında test edilirken, söz konusu testler RSL testini, CPSIA testini ve Oeko-Tex Class 1 Sertifikasını içermektedir.

SEC, yaşadığımız dünyayı korumak için, çevreye duyarlılığını üretiminin kalbine yerleştirmiştir. Çevre dostu ara malların kullanımı, son teknolojik gelişmeleri takip eden atık su arıtma tesisi, su tüketmeyen boyahane ve su geri kazanımı sistemi, sürdürülebilir yaşama verdiğimiz değerin en önemli göstergesidir.

Sektörün önde gelen PU Bant ve uygulama makinaları üreticisi Milano merkezli Framis; Avrupa, Uzakdoğu ve ABD’deki satış ağı ile konfeksiyon dünyasına yüksek kalitede aksesuar sağlamaktadır. Sektöre yön veren yenilikleri ile karlı ve sürdürülebilir iş modelini müşterilerine sunan firma, satış sonrası desteği ve müşteri odaklı yaklaşımı ile öne çıkmaktadır.

Framis, 1978 yılında İtalya’nın Endüstriyel Başkenti Milano’da kuruldu. Ülkemizde Şeffaf Sütyen Askısı olarak bilinen ürünü ilk olarak üreterek Framilon markası ile tescil ettirdi. Ticari başarısı ise dünya çapında olan firma, biriken bilgi birikimi ve Ar-Ge desteği ile 1991 yılında sıcaklık ile uygulanan PU Bant üretimine soyundu. Tekrarlanan ticari başarının yanında üreticilerin karşılaştığı uygulama zorlukları 1998 yılında Framis’i makine üretimine itti. 1999 yılında Framilon’un satış rakamı iki milyon metreye ulaştı. Uzun bir geliştirme ve deneme döneminin sonunda ilk uygulama makinası 2005 yılında piyasaya sürüldü ve patenti alındı: Weld&Cut. 2006-2007 yıllarında farklı uygulamalar için piyasa

ya sürülen makinalar Noso markası altında toplandı. 2008 yılında Framis Hong Kong hizmete açılırken, 2011 yılında ABD Pazarı için distribütörlük anlaşması imzalandı. Framis gelişen satış ağı, olgunlaşan ürünleri ve rekabetçilik sağlayan verimliliği ile geleceğe güvenle bakmaktadır.

Sektörün önde gelen PU Bant ve uygulama makinaları üreticisi Milano merkezli Framis; Avrupa, Uzakdoğu ve ABD’deki satış ağı ile konfeksiyon dünyasına yüksek kalitede aksesuar sağlamaktadır. Sektöre yön veren yenilikleri ile karlı ve sürdürülebilir iş modelini müşterilerine sunan firma, satış sonrası desteği ve müşteri odaklı yaklaşımı ile öne çıkmaktadır.

Framis, 1978 yılında İtalya’nın Endüstriyel Başkenti Milano’da kuruldu. Ülkemizde Şeffaf Sütyen Askısı olarak bilinen ürünü ilk olarak üreterek Framilon markası ile tescil ettirdi. Ticari başarısı ise dünya çapında olan firma, biriken bilgi birikimi ve Ar-Ge desteği ile 1991 yılında sıcaklık ile uygulanan PU Bant üretimine soyundu. Tekrarlanan ticari başarının yanında üreticilerin karşılaştığı uygulama zorlukları 1998 yılında Framis’i makine üretimine itti. 1999 yılında Framilon’un satış rakamı iki milyon metreye ulaştı. Uzun bir geliştirme ve deneme döneminin sonunda ilk uygulama makinası 2005 yılında piyasaya sürüldü ve patenti alındı: Weld&Cut. 2006-2007 yıllarında farklı uygulamalar için piyasaya sürülen makinalar Noso markası altında toplandı. 2008 yılında Framis Hong Kong hizmete açılırken, 2011 yılında ABD Pazarı için distribütörlük anlaşması imzalandı. Framis gelişen satış ağı, olgunlaşan ürünleri ve rekabetçilik sağlayan verimliliği ile geleceğe güvenle bakmaktadır.