İde Termo Baskı

Neden İde

Hakkımızda

İde olarak siz iş ortaklarımıza yüksek kaliteli, güvenilir ürünleri, rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz. Amacımız, yüksek artı değerli aksesuarlar ile ürününüze artı değer katarken, kısa terminler ile iş akışınızı kolaylaştırmak. İşini tüm gayretiyle severek yapan İde olarak, hedef pazarı göz önüne alarak ürün, model, kumaş içeriği kapsamında size en uygun seçenekleri sunarken, geliştirme aşamasından sevk aşamasına kadar size destek veriyoruz. Numune süreci ile projeyi somutlaştıryor, şeffaf termin bilgisi ile üretim akışını planlamanıza yardımcı oluyoruz. Üretimi takiben ürünlerin uygulama aşamasında teknik destek sunarken, kumaşlarınızı yıkama ve renk haslığı, migrasyon, esneklik, sürtünme, hidrostatik test gibi geniş bir yelpazede test ediyoruz.

Öte yandan, ürünlerinizde kullandığınız aksesuarların kimyasal içeriklerini bilmek sizin en doğal hakkınız. Bu konu çoçuk giyimine de hizmet verdiğimiz için bizim için büyük bir önem taşıyor. Talep halinde sertifika, test raporu, kimyasal içerik ve iz sürebilme hakkında size destek veriyoruz.

İde’nin Seripress ile 10 sene önce başlayan macerası, SEC ve Framis’in katılımlarıyla şekil değiştiriyor, renkleniyor ve genişliyor. Aslında sizlere daha fazla seçenek, daha fazla çözüm ve Türkiye’de daha fazla iş ve ihracat imkanı yaratabilmek için kaliteli ara girdi sunmak bizi mutlu ediyor. Kaliteli ve güvenilir girdi Türk Konfeksiyon Sektörü için kilit önemde bulunuyor. Bu kapsamda sebep olduğu dış açığın yaratılan iş hacmine oranla çok küçük olduğuna ve yurtdışına yönelenecek siparişlerin böylece Türkiye’de kaldığına inanıyoruz.